איציק כהן

איציק כהן, ממקימי בנות פסיה ושחקן של למעלה מ- 20 שנה בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע מזמין אתכם למסע אל מאחורי הקלעים של התעשייה כולה ושל חייו שלו. מהקמת בנות פסיה - מופע הדראג הציוני הראשון דרך תפקידים ראשיים בקאמרי (כנר על הגג, סלאח שבתי, קזבלן ועוד) בטלוויזיה (ראש גדול, בוליווד, פאודה ועוד) ובקולנוע (סיפור גדול, סימה ועקנין מכשפה, ישמח חתני ועוד).

 

מבנות פסיה ועד פאודה

איציק כהן היה נער ביישן שתכנן להיות מעצב שיער, עד שהשכנה שלו - מורה למשחק, הודיעה לו שהוא יהיה שחקן. היא סדרה לו אודישן באוניברסיטת ת"א ואחרי שנת לימודים לא פשוטה שבסופה רצה לפרוש, השתתף בהפקה שביימה נולה צ'לטון. שם גילה איציק לראשונה את כוחה של הבמה והבמה גילתה את כוחו שלו. אחרי אותו מפגש שום דבר לא נותר כשהיה. 

 

אתה שמן או רזה? שחקן רציני או כוכב ילדים? זקנה עיראקית או חוקר שב״כ? איציק כהן מעולם לא נתן להגדרות להכתיב מי הוא והכתיב בעצמו את ההגדרות. 

 

הצטרפו לאיציק, אחד השחקנים העסוקים והרב-גוניים בארץ למסע מעורר השראה וגלו את סוד ההצלחה שלו. במהלך המפגש איציק יספק הצצה אל עבודת השחקן, סיפורים מאחורי הקלעים של ההפקות הגדולות, אנקדוטות מחייו האישיים, על בחירות נכונות בקריירה, אמונה ואינטואיציה, על ניתוח קיצור הקיבה שעבר ועל מתכון מנצח לקובה סלק.

 

אל תחמיצו את ההרצאה שתיקח אתכם בכישרון סיפורי נדיר למסע אישי ומרגש דרך שלושה עשורים של תיאטרון, חיים ויצירה ובעיקר הרבה מאוד נשמה.