הילה נחשון

הילה נחשון, 37, היא מנחת טלוויזיה, דוגמנית, אשת תקשורת ותסריטאית.  הנחתה את תוכנית הדגל של רשת "רוקדים עם כוכבים" לצד אבי קושניר במשך חמש שנים, תוכנית יומית ב"יס" לצד אביעד קיסוס במשך ארבע שנים ותוכנית לייט נייט ב"הוט". יצרה עבור "רשת" שני סרטים דוקומנטריים וסדרה דוקומנטרית בת 6 פרקים, כתבה טור אישי בעיתונים "גו סטייל" ובמגזין האינטרנטי של "את", הנחתה תוכנית רדיו ב- 102fm  ומנחה תוכנית לייף סטייל ויופי באינטרנט, הצטלמה לקמפיינים רבים ביניהם, H&O, תמנון, מילקי, זיפ,lee cooper , קוקה קולה ועוד. בימים אלה עובדת על סדרת דרמה ראשונה פרי עטה.

 

"מי שמביט החוצה, חולם – מי שמביט פנימה, מתעורר" (קארל יונג)

אנשים חושבים שהם מכירים אותי כי הייתי אצלם כמעט כל ערב בסלון. אנשים קוראים כתבות בעיתונים וניזונים מרכילות ושמועות  וממהרים להדביק תוויות. הם חושבים שהם יודעים מי את, כי לעבודה בטלוויזיה ולחשיפה המסוימת שמגיעה ביחד אתה יש יכולת מוגבלת לחשוף את התמונה השלמה. בעבר היו כללים וחוקים מסוימים שלפיהם היה צריך להתנהל. היום החוקים האלה משתנים. הגיע הזמן מבחינתי, לתת לאנשים להכיר אותי באמת. הם עוד עלולים להיות מופתעים...

בחיי היום יום העמוסים שלנו – קריירה זוגיות , משפחה , אנחנו נוטים "לטאטא את הבעיות מתחת לשטיח", לא לשים לב לנורות האזהרה שמהבהבות ומסמנות לנו שמשהו אינו כשורה בחיינו. אני בחרתי להסתכל פנימה ולהביט לאמת באומץ בעיניים. מצאתי שם דברים שהפחידו וניהלו אותי כל חיי, אבל ברגע שהבנתי את הסיפור שסיפרתי לעצמי, הסיפור שניהל אותי, הצלחתי באמת לשנות את הדברים – ולהתעורר.