מיטל ברונר

בת 42, נשואה ואמא לדריה ויואב המתוקים. חיה ונושמת סטיילינג ואופנה. מאחורי שנים של ניהול הפקות אופנה (13 שנים כמפיקת האופנה הראשית של זמנים מודרניים), שערים למגזינים המובילים, הרצאות (מרצה אורחת במכללת שנקר), סדנאות, סטיילינג אישי, הלבשה בתכניות טלוויזיה, הגשת אייטמים והשתתפות בתכניות בידור וביוטי.

שינויים בהרגלי הצריכה STYLING.COM

"אני דבקה ביושרה מקצועית ואישית ולא מסתירה את האמת בתהליך העבודה. כל מה שלא מתאמץ ומרגיש טבעי, גורם לנו להיות שלמות ונינוחות עם עצמנו. הרעיון הוא לדעת לשלב ולקנות חכם. תמיד להתאים את הפריטים להזדמנויות לבישה נכונות ולייצר התאמות מדויקות לפי מבנה גוף, מצב הרוח, וצרכי היומיום שלנו. אני כאן כדי לעזור לך למצוא את המקום שלך בעולם רווי טרנדים, סגנונות, וקורבנות אופנה. בהרצאה נלמד איך לפתח סגנון אישי, נעצים את האמונה והביטחון שלך ונחבר אותך לעצמך מחדש. בין השאר נלמד גם על רכישות אונליין, על משחקי צבע, קניות חכמות, התאמת אקססוריז למבנה גוף, טרנדים והשראות אופנתיות ברשת." מיטל מזמינה אתכן להרצאה מלאת הומור, קלילה ובגובה העיניים בה כל אחת תגלה את היופי שלה מחדש.

 

***ההרצאה מתאימה לכל הגילאים גם לבחורה בת 20 וגם לאישה בת 70, לפאשניסטות מדופלמות ולנשים שעושות את צעדיהן הראשונים בתחום.