אלין פימה

אלין פימה היא מנטורית מרצה ומומחית לתת המודע ומדעי הנפש-גוף רוח-נשמה. מאמנת Nlp.  בעלת קליניקה טיפולית שמטפלת באנשים רבים ומציעה פתרונות לקשת רחבה של בעיות הקשורות באדם ובמציאות חייו, בהיבט הנפשי העמוק ובהיבט המיסטי. לדוגמא: פחדים וחרדות, מחשבות אובססיביות, דכאון, דימוי עצמי נמוך, פרשות דרכים, חוסר וודאות, חוסר שביעות רצון ועוד. בשנים האחרונות אלין מטפלת במגוון אנשים ובהצלחה רבה. בין מטופליה, אנשים בתפקידי מפתח במשק, אנשי רוח: פסיכולוגים, עו"ס, ראשי אגף רווחה, מפורסמים למיניהם ועוד'.

תת המודע ועסקים בעידן החדש

מהו הקסם שיוצר את התשוקה המתגברת, אנרגיה מטורפת ומציאות שופעת? אותו חיבור בין היכולת שלנו לעוצמה אין סופית. הוא יושב שם בשקט מאחורי הקלעים ויוצר לנו ממש – חיים. הוא מזיז את החוטים ולא תמיד כמו שאנחנו רוצים. בין אם תהיו מודעים לכך ובין אם לא הוא זה שקובע את עובדות החיים! אז לימדו אותנו שידע זה כוח, אך הכוח אינו השחקן הראשי. נשאלת השאלה מיהו זה ואיזה הוא? שאחראי על כל מהלכי חיינו, על המחשבות הרגשות והתקוות, על אותן הבחירות בחיינו על הפעולות ובוודאי גם על התוצאות. ואיך הוא עוזר לנו להגשים חלומות?
בהרצאה זו נקבל מס' כלים ממשיים לשינוי מידיי שיובילו אל המציאות שבאמת נרצה. למעשה אנו מתנהלים מכורח הנסיבות... אז לא עוד! ראשית נבין כמה קל להקשיב לאינטואיציה ולהשתמש בכוחו העצום של תת-המודע נבין איך להכניס שליטה וכל מה שרק נרצה אל כל תחומי חיינו כגון: קריירה ועסקים, מערכות יחסים ובריאות. נכיר יחד את המשאבים שיובילו אותנו לביטחון עצמי, לעוצמה ולמתנות אין ספור. לפתע תתגלינה לנו יכולות שלא ידענו על קיומם! כלי חזק ועוצמתי נוסף הוא כניסה אל מנגנון הנפש וכבר בהרצאה בזמן אמת נעבור יחד חוויה עמוקה ומתקנת. נסיר חסימות ואמונות מגבילות השוכנות בתת-המודע. אותן חסימות שאחראיות על ההלימה בין מה שחפצה נפשנו לבין מאגר השפע היקומי והאין סופי. נתחבר אל העוצמה שלנו ברמה כזו שתוצאות המציאות שלנו יהיו לא אחרת מאשר
wowww אחד גדול! והעניין הוא שזה ממש קל, זוהי התודעה היקומית החדשה - נעים להכיר!!! יוצאים לדרך חדשה.